У Львові частково закриють Парк Культури через корпоратив IT-компанії

logo


Частина Парку Культури імені Богдана Хмельницького обмежать для відвідування через корпоратив компанії SoftServe. Водночас Центральна алея парку, Верхня алея і Містечко атракціонів залишаються відкритими для відвідувачів.

Про це повідомили на сторінці Парку Культури у соціальній мережі Facebook. 

“У зв’язку з організацією та проведенням корпоративного заходу компанії SoftServe у п’ятницю 10 вересня, у період з 21.00 8.09.2021 до 21.00 11.09.2021 доступ до частини території Парку Культури буде тимчасово обмежений для відвідувачів”, – йдеться у повідомленні. 

Адміністрація парку та представники самої компанії у соціальних мережах перепросили перед відвідувачами за тимчасові незручності. 

«Ми дуже довго чекали можливості зібратися разом з усіма львівськими працівниками нашої компанії в одному місці, а це понад 4 000 людей. Ми, як і ви, натхненні чудовими подіями та фестивалями, які відбуваються в центральному парку нашого міста, обрали саме цю локацію. Тому дуже сподіваємося на ваше розуміння», – пишуть представники  SoftServe.

Представники компанії запевнили, що проведуть захід згідно з всіма карантинними нормами та якнайшвидше приберуть сцени й інші атрибути святкування після його закінчення. Львів’яни у соціальних мережах по різному відреагували на це.

Частина коментарів схвально оцінила позицію компанію, водночас чимало користувачів обурилось через обмеження території парку для відвідувачів, та порадили  SoftServe обирати інші локації для святкування, як, наприклад стадіон «Арена Львів». 

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!