У Львові частуватимуть кулешею з бринзою

logo
143792_u_lvovi_chastuvatimut_kulesheju_z_brinzoj.jpeg


22519112 1681162388595404 6869426766601257560 nВ неділю 22 жовтня о 13.00 у Львові на площі Галицькій біля Короля Данила та біля Гарнізонного храму Петра і Павла, відбудеться “Недільна волонтерська Збірка НМ”.

На польовій кухні НМ Сашко Гайналь приготує “кулешу” – традиційну в українських Карпатах страву. Інша назва – “Гуцульський торт”. Основа, так би мовити “коржів”, кулеша на картоплі, перекладена топленим маслом, шкварками і бринзою. А по-простому – це кулеша з бринзою. «Поспішайте, бо все хороше має здатність швидко закінчуватися», – запрошують організатори.

«Солодка Команда» НМ також чекає доброчинців біля Гарнізонного храму Петра і Павла! Дівчата-волонтери пропонують домашню випічку, каву та чай!

Крім того, під час збірки НМ, можна буде придбати безліч оригінальних сувенірів ручної роботи.

Купуючи сувеніри та їжу на нашій Збірці, ти підтримуєш волонтерський рух, допомагаєш зібрати кошти на матеріали для маскувальних сіток, маскхалатів, рукавиць, балаклав та іншого спорядження, що виготовляється для Армії руками волонтерів.

Нагадаємо, Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів збирає кошти на матеріали для виготовлення військового спорядження та “сухих” борщів, таких необхідних нашим на передовій. Чекаємо всіх, хто в той, чи інший спосіб пройшов цей шлях з нами, з країною, з українськими Воїнами. Прийди, скуштуй та підтримай! З любов’ю та впевненістю! Не забуваймо про своїх – війна ще не скінчилась, перемога попереду. 


А поділитися?