У Львові через коронавірус закрили ще два дитячі садки

logo


Загалом у місті припинили роботу чотирьох дошкільних навчальних закладів.

У Львові 5 серпня закрили два дитячі садки, у працівників яких виявили нову коронавірусну інфекцію.

Про це повідомила пресслужба Львівської міськради. 

Читайте також:

Дві області можуть опинитися у “червоній” зоні карантину через спалахи коронавірусу – МОЗ

Наразі у місті через COVID-19 закрили вже чотири дошкільні навчальні заклади. “Всі працівники та вихованці цих закладів дошкільної освіти мають перебувати на самоізоляції”, – йдеться у повідомленні. 

Дитсадок №1, де на коронавірус захворіла працівниця кухні, не працюватиме до 16 серпня. У дошкільному навчальному закладі № 129 освітній процес призупинили до 18 серпня. 

Закладі № 12, де COVID-19 виявили раніше, не працюватиме до до 11 серпня включно, а дитячий садок № 92 – до 16 серпня.

Як повідомлялося, станом на 5 серпня найбільше випадків зараження упродовж доби виявили у Львівській області – 156, що на десять більше, ніж напередодні. У регіоні також зафіксували два летальні випадки. Загалом в області не змогли побороти недугу 275 інфікованих. Кількість інфікованих COVID-19 сягнула 10 223.

Відео

Віктор Ляшко: Україна стоїть на порозі другої хвилі коронавірусу

На порозі другої хвилі захворювання. В чотирьох країнах Європи епідеміологічний поріг уже перевищено. Про це заявив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко. В Україні також готуються до нової хвилі пандемії. Кількість хворих цілий тиждень тримається в межах понад тисячі осіб. За останню добу це 1106 нових випадків. Утім у МОЗ запевняють: поки усе контролем. Палат, ліжкомісць та обладнання достатньо. І все ж закликають не нехтувати правилами безпеки та гігієни. Більше про коронавірус в Україні  

Віктор Ляшко: Україна стоїть на порозі другої хвилі коронавірусу