У Львові через негоду у будинку впав димохід

logo


У Львові через негоду у будинку впав димохід У Львові триває ліквідація наслідків негоди, яка пройшла вчора у місті. Зокрема, вже відновлено роботу електротранспорту. Також комунальники накривають пошкоджені дахи, розкрижовують та прибирають повалені дерева і гілки. Люди під час негоди не постраждали. Комунальні служби працюватимуть у черговому режимі до моменту усунення всіх наслідків негоди. З міського бюджету виділять додаткові кошти всі необхідні роботи. Таке рішення
затвердили сьогодні, 22 червня, на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Внаслідок негоди впав димохід у житловому будинку на вул.Валовій 13 та пошкодив перекриття в одній з квартир. Місто допоможе провести відновлювальні роботи. Попередня вартість складає  270 тис. грн.

 Зафіксовано часткове пошкодження 7 дахів – у 4 житлових будинках у Шевченківському районі, у будівлі бібліотеки в Гряді, у будівлі театру на вул. Гнатюка та у ТЦ «Скриня» на вул.Городоцькій. На деяких об’єктах пошкодження все усунуті. 

Відомо про один випадок підтоплення дороги – на вул. Зеленій біля ресторану «МакДональдз». У цій локації було просідання дорожнього
полотна. Водночас чергові бригади працюють над очищенням дощоприймачів у місті.

 

У Львові впало 3 опори вуличного освітлення та зафіксовано три пориви мереж вуличного освітлення. 

Також пошкоджені лінії електропередач. Відтак можуть бути перебої зі світлом. До ліквідації пошкоджень Львівобленерго залучило  додаткові аварійні бригади. 

Також через падіння гілок були незначні обриви контактної мережі, відтак тимчасово не курсували трамваї №6 та №7. Через падіння дерев на пл. св.Юра було зупинено курсування тролейбусів №22, №23 та № 30.