У Львові через порушення карантину закрили 5 закладів

logo


image

Львівська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття декількох закладів Львова, зокрема нічних клубів, які ігнорували дотримання норм жорсткого локдауну у місті.

Виявити порушників карантинних обмежень допомогли моніторингові групи та поліція, які відстежували незаконну діяльність нічних клубів та закладів громадського харчування. Про це під час брифінгу ЛМР повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

“Також ми маємо звернути увагу, що справді багато закладів були зачиненими, вони дійсно дотримувались протоколів та обмежень. Але, на жаль, у той момент, коли дехто виконує, багато хто дотримується того, уникає зайвих соціальних контактів, ми зараз спостерігаємо, що ряд об’єктів не виконують ті правила, а грубо порушують карантин”, – зазначив Москаленко.

Зокрема, у Львові закрили такі заклади харчування як:

Кальян-бар “ДИРА” (на площі Петрушевича,5);
Кафе “Cat Cafe” (на площі Генерала Григоренка, 1);
Кафе “143 LOUNGE LVIV” (вул. Дорошенка, 7);
Паб “Залізна шапка” (вул. Театральна, 23);
Ресторан-клуб “ART-HALL” (проїзд Крива Липа, 6).

Зокрема, комісія виписала офіційне попередження ресторану “Бачевських”.

“Коли сьогодні переповнені реанімації та заклади громадського харчування обмежують свою діяльність, працюють лише на виніс, то такі прикрі випадки – речі, на які треба реагувати кардинально і приймати рішення щодо призупинення господарської діяльності таких закладів”, – додав Андрій Москаленко.

Нагадаємо, що у Львові можливо послаблять карантин. Обговорення щодо цього відбудеться вже цього четверга.