У Львові чоловік перетворив власне житло у нарколабораторію

logo


На Львівщині засудили двох осіб за контрабанду та збут наркотиків ізНідерландів

прокурори відстояли в апеляції реальне покарання для наркоторговця

За принципової позиції прокурорів обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції. Рішенням останнього львів’янина було визнано винним за фактами незаконного виготовлення, зберігання з метою збуту та збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, незаконного придбання, виготовлення та зберіганняобладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, а також організації місця для незаконного виробництва наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 313, ч. 2 ст. 317 КК України).

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу Львівської обласної прокуратури.

Встановлено, що в одній із квартир Сихівського району міста Львова засуджений облаштував кустарну нарколабораторію.

Для цього чоловік упомешканні установив відповідне обладнання, створив штучний мікроклімат та вирощував рослини коноплі. Згодом, як рослина дозріла, шляхом культивування, він виробляв особливо небезпечний наркотичний засіб канабіс. Після цього фасував його та збував по місту наркозалежним особам.

Фігурант робив сховки із наркотиками, місце схову в подальшому фотографував та разом із координатами місцезнаходження надсилав «клієнтам» у Telegram. Після чого отримував за це кошти.

Вироком суду першоїінстанції обвинуваченого було визнано винним та призначено покарання – 5 років позбавлення волі.

Однак, сторона захисту не погодилась із вказаним та подала апеляційну скаргу, в якій просила змінити вид призначеного судом покарання, менш суворим.

Заслухавши сторони та обґрунтовані доводи прокурора, апеляційний суд підтримав позицію прокуратури. Своїм рішенням суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, а апеляційну скаргу сторони захисту без задоволення.

Коментарі