У Львові чоловік побив колишню дружину, яка була вагітною

logo
154639_u_lvovi_cholovik_pobiv_kolishnju_druzhinu.jpeg


02.12.2017, 17:18

побил жену, суд, наказаниеЛьвів’янин вчинив сварку з колишньою дружиною, яка була на 4-му місяці вагітності, за що був засуджений до півроку громадських робіт. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Чоловік прийшов до колишньої дружини, яка виховувала їх спільну дочку, щоб з’ясувати, чому вона неодноразово зверталась до адміністрації з приводу позбавлення його батьківських прав. Між ними виник конфлікт. Жінка заявила, що має іншого чоловіка та що вона вагітна. Тоді він схопив її за одяг спереду, став тиснути на її грудну клітку, а також в область шиї, від чого остатня не могла дихати, закриваючи при цьому рукою рот. Захищаючись, потерпіла вкусила за руку колишнього чоловіка та зуміла вибігти в іншу кімнату. Після його уходу вона викликала поліцію та зняла побої у лікарні.

У суді обвинувачений своєї вини не визнав. Проте суд вирішив, що його вина доведена, та визнав винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.126 КК України. Чоловіку присудили покарання у виді штрафу в розмірі 180 годин громадських робіт.

Во Львове мужчина избил бывшую жену, которая была беременной

Львовянин совершил ссоры с бывшей женой, которая была на 4-м месяце беременности, за что был приговорен к полугоду общественных работ. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/70345797

Мужчина пришел к бывшей жене, которая воспитывала их общую дочь, чтобы выяснить, почему она неоднократно обращалась в администрацию по поводу лишения его родительских прав. Между ними возник конфликт. Женщина заявила, что замужем за другим человеком и что она беременна. Тогда он схватил ее за одежду спереди, стал давить на ее грудную клетку, а также в область шеи, от чего последняя не могла дышать, закрывая при этом рукой рот. Защищаясь, потерпевшая укусила за руку бывшего мужа и сумела выбежать в другую комнату. После его ухода она вызвала полицию и сняла побои в больнице.

В суде обвиняемый свою вину не признал. Однако суд решил, что его вина доказана, и признал виновным в совершении преступления, предусмотренного ч.1 ст.126 УК Украины. Мужчине присудили наказание в виде штрафа в размере 180 часов общественных работ.


А поділитися?