У Львові демонтували пам’ятник радянській космонавтці Терешковій

logo


8 листопада у Львові на вулиці Виговського врешті демонтували пам’ятник, встановлений у радянські часи на честь космонавтки Валентини Терешкової.

Про це на своїй  Facebook-сторінці повідомив РоманОнишкевич. “Прощай, Валюха! У Львові нарешті демонтували скульптурну композицію «Космонавтика», що стояла на вулиці Виговського і неофіційно була присвячена Валєнтінє Тєрєшковой. Перша жінка-космонавтка на старості літ остаточно їбанул@ся і стала путіністкою, більшою, ніж сам Путін“, – йдеться у повідомленні.

Демонтований пам’ятник, як і всі інші подібні об’єкти радянської доби, перенесуть у музей «Територія терору». Як зазначив Онишкевич, є пропозиція встановити на її місцеприжиттєвий пам’ятник Лілії Онищенко, соратниці мера Садового: “Пані Ліля доборонила історичне середовище Львова до цигундера, але до крові в серці виступала проти знесення ізваяній епохи московської окупації Львова”. Радник начальника Львівської ОВА Олег Радик на своїй Facebook-сторінці прокоментував знесення пам’ятника радянській космонавтці: “Терешкова” стартує в небуття.”

Новини партнерів