У Львові діятиме безоплатна пересадка громадським транспортом впродовж 40 хвилин

logo


З 1 липня у Львові запроваджують нову послугу у громадському транспорті — безкоштовну пересадку. Це нововведення дозволить пасажирам здійснювати пересадку на інший автобус, трамвай чи тролейбус впродовж 40 хвилин після першої валідації квитка без додаткової оплати.

Про цеповідомляє Львівська міська рада

Час пересадки: Після першої валідації квитка пасажири мають 40 хвилин, щоб пересідати на інший транспортний засіб.Вартість: Завсі валідації, здійснені в межах цих 40 хвилин, пасажир сплатить лише один раз — 13 гривень.ЛеоКарт: Послуга доступна для власників «ЛеоКарт». Скористатися нею можна також у транспорті приватних перевізників, де діє електронна оплата.

Читати також: Режисера «20 днів уМаріуполі» Чернова запросили до Американської кіноакадемії

Перевірити час останньої валідації можна через валідатор у салоні транспортного засобу. Для цього потрібно:

Натиснути кнопку «Інформація про квиток» на валідаторі.Прикласти «ЛеоКарту» до зчитувача у нижній частині пристрою.На екрані валідатораз’явиться інформація про час реєстрації поїздки.

Незалежно від кількості пересадок, карту «ЛеоКарт» потрібно прикладати до валідатора у кожному транспортному засобі. Це нововведення створено для зручності пасажирів та ефективного використання громадського транспорту.

Нагадаємо, що український брендвипустив благодійний дроп «Незламна менталочка».

Фото: «ЛеоКарт».

Технології

340 тис. військовозобовʼязаних оновили дані про бронювання в «Резерв+»

Опубліковано

17 секунд тому

27.06.2024

Міністерство оборони України пояснило, як у застосунку можна перевірити статус бронювання.

Про цеповідомила заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко на своїй сторінці у Facebook.

Взято накази про бронювання у Мінекономіки та додано 340 тис. записів до реєстру «Оберіг».Територіальніцентри комплектування та соціальної підтримки не завжди вносили інформацію про бронювання до реєстру, через що виникали помилки.

Читати також: Оголосили курс, який безоплатно навчить ветеранів роботі з базами даних

Відкрийте застосунок«Резерв+».Натисніть три крапки справа від документа.Виберіть «Оновити документ».Перевірте свій актуальний статус:Якщо ваше бронювання було лише на папері, статус «Заброньовано» з’явиться в застосунку.Якщо бронювання триває, але в застосунку не відображалося, новийтермін з’явиться після оновлення.

Частину наказів не вдалося оцифрувати через відсутність інформації, яка ідентифікує конкретну особу, тому у таких випадках інформація про бронювання в «Резерв+» не відображатиметься.

Нагадаємо, що у Києві облаштувалиінклюзивний маршрут, який веде до Українського товариства сліпих.

Фото: «Резерв+».

Технології

Жителі ТОТ можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків через Дію: хто саме

Опубліковано

25 хв. тому

27.06.2024

Власники зруйнованого житла на тимчасово окупованих територіях або в зонахбойових дій тепер зможуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків через Дію. Ці дані стануть основою для репарацій, які росія має сплатити.

Про це повідомляє Міхайло Федоров.

Розширено можливості для власників житла, і розпочато бета-тестування оновленого сервісу.Долучайтесь до бета-тестування та подавайте заяви до Реєстру через Дію, навіть якщо:

Ваше житло знаходиться на окупованих територіях або в зонах бойових дій.Право власності не зареєстроване в Реєстрі речових прав на нерухоме майно.Немає акту відмісцевої влади про обстеження пошкодженого або знищеного житла, і ви не подавалися на єВідновлення.

Нагадаємо, що IKEA повертається в Україну: в столиці вже триває підготовка.

Нагадаємо, що президентпідписав закон про статус англійської мови в Україні: що це значить.

Фото: Дія.

Технології

Додаток Резерв+ підходить для перетину кордону

Опубліковано

17 години тому

26.06.2024

Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко підчас ефіру телемарафону «Єдині новини» наголосив, що паперові та електронні військово-облікові документи мають однакову юридичну силу, повідомляє Укрінформ.

Відповідно до норм законодавства, електронні військово-облікові документи, якщо вони відображаються правильно, є рівнозначними паперовим. Проте, для додаткової впевненості, паперовий документ також може бути корисним.

Читати також:На Полтавщині два брати створили наземний дрон-камікадзе «Смайлик»: фото

Демченко підкреслив важливість наявності відміток про виключення з військового обліку або про відстрочку. Це стосується заброньованих осіб, осіб, що визнані «непридатними» до військової служби, та багатодітних осіб.

Нагадаємо, що в столиці почали розчищення річки Дарниця.

Фото: Резерв+