У Львові діти загиблих бійців АТО отримають по ₴10 тис. до Дня святого Миколая

logo
28521_u_lvovi_diti_zagiblih_bijciv_ato_otrimaju.jpeg


Львівська міськрада надасть дітям загиблих та зниклих безвісти учасників АТО по 10 тис. грн до Дня святого Миколая. Крім того, матеріальну допомогу отримають поранені бійці. Відповідні зміни депутати ЛМР внесли до Комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей. «За» під час засідання сесії 4 вересня проголосували 49 депутатів.

Цією ухвалою міськрада передбачила у програмі підтримки бійців АТО можливість безплатного тимчасового проживання у Львові для бійців і членів їхніх родин, які приїхали до Львова на лікування або для відвідування могил на Личаківському кладовищі, участі в урочистих заходах тощо.

В ухвалі також передбачено виділення одноразової матеріальної допомоги пораненим бійцям, які мають першу групу інвалідності (по 50 тис. грн) або втратили кінцівку (по 10 тис. грн).

Крім того, ЛМР надасть по 10 тис. грн до Дня святого Миколая дітям загиблих учасників АТО. Як розповіла ZAXID.NET начальниця Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай, допомогу отримають 60 дітей загиблих та зниклих бійців. Всі кошти діти отримають цього року до 19 грудня.

Загальні витрати бюджету на ці зміни до програми становитимуть 1,2 млн грн. Ці кошти міськрада заощадила під час надання допомоги на відпочинок дітей учасників АТО.

Додамо, що під час сесії 4 вересня депутати ЛМР підтримали ухвалу, якою передбачили надання учасникам АТО земельних ділянок, житла або матеріальної допомоги.


А поділитися?