У Львові дитина зареєструвала петицію з проханням побудувати паркур-майданчик

logo
206771_u_lvovi_ditina_zareestruvala_peticiju_z_p.png


У Львові 13-річний хлопчик зареєстрував петицію з проханням побудувати перший у Львові паркур-майданчик. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

“Мені 13 років, і я маю свою власну команду з паркуру. Але через те, що у нас не розвинена така індустрія як паркур, я пропоную збудувати перший у Львові паркур майданчик. Там будуть тренуватися не тільки ми, а і інші охочі. Так як було багато різних випадків падінь з закинутих будинків, будівництв… Тому прошу дуже-дуже, щоби ви збудували її. Дякую за розуміння!” – написав Олег Губка.

Во Львове 13-летний мальчик зарегистрировал петицию с просьбой построить первую во Львове паркур-площадку. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

“Мне 13 лет, и у меня своя собственная команда по паркуру. Но за того, что у нас не развита такая индустрия как паркур, я предлагаю построить первую во Львове паркур площадку. Там будут тренироваться не только мы, но и другие желающие. Так как было много разных случаев падений с заброшенных домов, строек… Поэтому прошу очень-очень, чтобы вы построили ее. Спасибо за понимание!” – написал Олег Губка.


А поділитися?