У Львові дівчина-касир затримала грабіжника

logo


В магазині на вулиці Пулюя у Львові дівчина-касир разом з покупцями затримала грабіжника. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області. 

Начальник Головного управління Нацполіції Львівщини полковник поліції Василь Віконський вручив відзнаку за проявлену мужність та громадянську позицію 21-річній львів’янці, яка допомогла правоохоронцям затримати зловмисника, причетного до скоєння пограбування.

В одному з магазинів, розташованому на вулиці Пулюя у Львові, невідомий чоловік заволодів товаром і намагався втекти. Незважаючи на те, що зловмисник чинив опір, дівчина-касир разом з небайдужими громадянами утримували його до приїзду поліцейських.

Очільник поліції Львівщини Василь Віконський подякував жінці за проявлену мужність та громадянську позицію.

“Ви затримали зловмисника передали працівникам поліції. Тепер він понесе за це покарання. Дякую за вашу рішучість та мужність”, – зазначив полковник поліції.

В магазине на улице Пулюя во Львове девушка-кассир вместе с покупателями задержала грабителя. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области. 

Начальник Главного управления Нацполиции Львовщины полковник полиции Василий Виконский вручил награду за проявленное мужество и гражданскую позицию 21-летней львовянке, которая помогла правоохранителям задержать злоумышленника, причастного к совершению ограбления.

В одном из магазинов, расположенном на улице Пулюя во Львове, неизвестный мужчина завладел товаром и пытался убежать. Несмотря на то, что злоумышленник оказал сопротивление, девушка-кассир вместе с неравнодушными гражданами удерживали его до приезда полицейских.

Глава полиции Львовщины Василий Виконский поблагодарил женщину за проявленное мужество и гражданскую позицию.

“Вы задержали злоумышленника, передали работникам милиции. Теперь он понесет за это наказание. Спасибо за вашу решимость и мужество”, – отметил полковник полиции.