У Львові для студентів провели модель Європейського Парламенту

logo


Організувала захід громадська організація «Центр «Молода дипломатія» у партнерстві з суспільно-культурною ініціативою «Fox Bureau» та за підтримки Львівської ОВА.

Учора, 18 листопада, у стінах великої сесійної зали Львівськоїоблради відбулася модель Європейського Парламенту.

На урочистому відкритті були присутні керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень та заступник декана факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка Михайло Микієвич.

«Вітаю Вас в цій залі як майбутніх парламентарів, як людей, які будуть приймати рішення, від яких буде залежати доля людини. Прошу завжди пам’ятати, що будь-яке Ваше рішення, яке будете приймати, не є абстрактним, воно має бутиорієнтоване на людей. Можливо, нам потрібно зараз бачити ці процеси з позиції саме людського обличчя. Можливо, ми надто сконцентровані на результаті, не думаючи про те, якою ціною досягається цей результат. Завжди пам’ятайте про ціну. Приймаючи будь-яке рішення, завжди уявляйте собі людей. У вас все буде добре, бо ви вже є тут, у вас все буде добре, тому що ви не боїтеся спробувати. Ніхто Вашого життя не переживе, це Ваші перемоги, це Ваші поразки – це Ваше життя. Я дуже радий Вас бачити – бо Винаше майбутнє», – наголосив Тарас Грень.

На моделі Європарламенту учасники обговорили тему розширення ЄС шляхом включення до спільноти країн Балканського півострова та Східної Європи й досліджували питання можливостей і труднощів під час євроінтеграції вищезазначених країн.

«Зараз активно працюємо над моделінгами, дискусіями, дебатами для того, щоб дати студентам-міжнародникам можливість практично побачити, як працюють установи та як на реальних ситуаціях вирішувати ситуації, яквести діалог між собою. Також намагаємось прокачати їхні мовні, дипломатичні навички. Не забуваємо про речі з історії міжнародних відносин, з міжнародного права, економіки та дотичних тем», – зауважив Віталій Нестерук, голова комітету політики та міжнародних відносин ГО «Центр «Молода дипломатія».

Впродовж заходу студенти мали можливість відчути себе у ролі депутата Європейського Парламенту, долучившись до дискусії на актуальні теми, які стосуються Європейського Союзу.

Моделюванняфункціонування міжнародних або українських інституцій відкриває можливість студентам та всім зацікавленим особам практично заглибитись у роботу цих інституцій, дослідивши принципи їхньої діяльності в умовах, що наближені до реальних.

Читати далі

Friday November 17th, 2023

Всесвітня продовольча програма ООН надасть фінансову підтримку закладам освіти Львівщини в організаціїгарячого харчування для дітей

Thursday November 16th, 2023

Обдаровані львівські школярі отримали по 30 тисяч гривень

Tuesday November 14th, 2023

У 87 відсотків закладів загальної середньої освіти Львівщини дітей забезпечують харчуванням

Tuesday November 14th, 2023

У місті Рудки на Самбірщині відкрили мовну школу

Monday November 13th, 2023

На базіГородоцького ліцею працює музей новітніх Героїв. Відео

Friday November 10th, 2023

У Львові відкрили Центр розвитку дітей та молоді

Wednesday November 8th, 2023

Вперше за новим календарем: у Дрогобичі розпочали підготовку до відзначення різдвяно-новорічних свят

Tuesday November 7th, 2023

Громади Львівщини отримали ще 7 автобусів «Школярик»

Sunday November 5th,2023

«Стратегія реформування системи шкільного харчування Львівщини у 2024 році»: освітяни області взяли участь у тематичному форумі

Friday November 3rd, 2023

У Дрогобичі започатковують стипендії міського голови переможцям конкурсу «Студент року»