У Львові для потреб військових та переселенців печуть патріотичний хліб

logo


Артизанська пекарня Mlyn у Львові працює безперебійно і випікає на авторських заквасках патріотичний хліб, щоб забезпечити військових та вимушено переселених людей.

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомила засновниця пекарні Наталія Головацька.

У Львові для потреб військових та переселенців печуть патріотичний хліб / Фото: Наталія Головацька

«Ми, власники пекарні, є громадянами Канади. Нашій пекарні майже чотири роки і ми не припиняємо пекти хліб. Від початку війни з ворогом не мали і не маємо наміру залишати Україну. Злагодженою командою щодня печемо хліб та забезпечуємо ним місто, переселених осіб та наших військових», – повідомила Головацька.

За її словами, з початком вторгнення Росії в Україну у власників з’явилася ідея випікати новий хліб і символізувати його в ім’я миру та перемоги над ворогом. Так з’явився «Хліб Миру» з українським прапором і «Хліб бандерівський» з тризубом.

«Ми бачимо і по військових, і по людях, які споживають такий хліб, як піднімається патріотичний настрій», – додала Головацька.

Як повідомлялося, 24 лютого президент РФ Путін оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення. Російські війська вбивають мирне населення, обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, ракети влучають в житлові будинки українців.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.