У Львові до Дня Конституції влаштували Автопробіг Єдності

logo


Вранці 28 червня у Львові до Дня Конституції пройшов “Автопробіг Єдності”. Близько 30 автомобілів екстрених служб та військових проїхали колоною символічним маршрутом: вулицею Пилипа Орлика та проспектом В’ячеслава Чорновола. Опісля біля Львівської ОВА відбулися урочистості та підняття прапора України.

“Автопробіг Єдності” стартував о 9:18. Саме в цей час у 1996 році парламент ухвалив Конституцію України, пише Суспільне.Львів.

“Ми бажаємо нагадати про нашу бригаду, що ми є, що львівські десантники до цих пір не відступають і потрохи йдуть до перемоги”, — каже учасник пробігу та військовий 80 окремої десантно-штурмової бригади з позивним “Чудо”.

null

Фото Суспільне

В автопробігу взяли участь близько трьох десятків автомобілів військовослужбовців і екстрених служб – ДСНС, поліції та “швидкої”.

“Для нас — це велика честь брати участь в такому пробігу. Ми звичайно переможемо. Важко дається, але нічого! Коли ми разом, набагато легше перемогти, ніж коли ми поодинці”, — наголошує медтехнік Ігор Соболь.

“Цеважливо з точки зору того, щоб люди пам’ятали, який зараз стан в країні, скільки людей старається для хорошого стану народу. Скільки людей кладуть свої життя і ризикують заради них”, — говорить рятувальник Любомир Павлишин.

В “Автопробігу Єдності” також взяли участь волонтери. Викладач конституційного права Володимир Кобрин – один з них.

“Сьогодні беремо участь з нагоди гарного державного свята – Дня Конституції України. Оскільки вважаємо, що українці повинні розуміти, що з часуприйняття Конституції ми стали незалежною державою. Ми фіналізувалися як держава. І з цього часу ми ведемо цю боротьбу за незалежність і самостійність”, — каже волонтер.

null

Фото Суспільне

Маршрут для автопробігу обрали символічний. Він стартував на вулиці Пилипа Орлика, який є автором першої Конституції України.

Завершився автопробіг у центріЛьвова біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу. Там відбулися урочистості та підняття прапора України. Опісля курсанти Національної академії сухопутних військ під супровід військового оркестру пройшли урочистим маршем.