У Львові до кінця року планують реконструювати центральну диспетчерську екстреної меддопомоги

logo
150243_u_lvovi_do_kincja_roku_planujut_rekonstru.png


До кінця цього року у Львові планують реконструювати диспетчерську екстреної меддопомоги. Проектно-кошторисна документація на 13,4 млн грн пройшла всю належну експертизу та затверджена. 14 листопада на сайті Prozorro відбулося відкриття тендерних пропозицій.

На тендер подалося одразу шість компаній. Найнижчу ціну з усіх – 8,299 млн грн запропонувало київське ТОВ «С3 Холдинг». Наразі переможця ще не визначено.

Підрядник має обладнати систему передавання інформації, обладнати реанімобілі GPS-трекерами, облаштувати диспетчерську технічним обладнанням, налаштувати зв’язок кабельної системи та підключити роботу центру до телекомунікаційної мережі загального користування.

«Фірма, яка стане переможцем, отримає фінансовий ресурс – 5 млн грн, передбачений Львівською обласною радою. До завершення року переможець цих торгів має обладнати нам перший етап роботи Центральної диспетчерської, який має працювати в тестовому режимі», – розповіла директорка департаменту охорони здоров’я Ірина Микитчак.

За її словами, без центральної диспетчерської складно внормувати роботу екстреної медицини. Адже це мозок служби: доїзди, забезпеченість бригад, використання палива, ефективне використання автомобілів.

У центральній диспетчерській, що буде розташована на вул. Пилипа Орлика, 6, має працювати 18 спеціалістів. Тут буде цілодобовий пост, відповідальні лікарі-консультанти, обслуговуючий та ІТ-персонал. Ці люди працюватимуть позмінно у безперервному режимі.


А поділитися?