У Львові двох шахраїв посадили на 13 та 14 років за привласнення ₴10 млн

logo
150257_u_lvovi_dvoh_shahrajiv_posadili_na_13_ta_.jpeg


Прокуратура Львівщини довела вину організаторів злочинного угруповання, яке здійснювало махінації з пайовими внесками за квартири. Галицький районний суд м. Львова виніс вирок двом шахраям. Одному з чоловіків присуджено 13, а іншому – 14 років ув’язнення з конфіскацією майна та відшкодуванням завданої потерпілим матеріальної школи в повному обсязі. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівщини.

Члени злочинного угруповання вводили в оману громадян та укладали договори про пайову участь на будівництво житлового будинку у Львові.

«Учасники організованої групи розподілили між собою функції, які безпосередньо були звязані з виконанням ними функціональних обов’язків та повноважень. Отримавши кошти на пайові внески за квартири, шахраї не оприбутковували їх в касі, а привласнювали та використовували на власні потреби. Крім цього, вказані особи, зловживаючи службовим становищем, підробляли документи, ухилялись від сплати податків та легалізовували кошти, одержані злочинним шляхом», – йдеться у вироку суду від 7 листопада.

Засуджені, Олександр Маркін та Юрій Кавецький, незаконно привласнили 10 млн грн. Один із чоловіків був засновником ПП «Будівельні інвестиції» та виконуючим обов’язки директора ПП «ІМК», а його спільник – заступником директора. Також до угруповання входили бухгалтер підприємства та ще один заступник директора.

Не маючи відповідних документів та не будучи орендарями чи власниками земельних ділянок, під виглядом реконструкції та будівництва будинків на вул. Варшавській, 46, вул. Богдана Хмельницького, 107 та в межах вулиць Варшавської та Струмок у м. Львові, зловмисники заволоділи грішми громадян-пайовиків. Хоча підприємства не мали проектно-кошторисної документації та дозволу на будівництво і виконання будівельних робіт від Львівської міської інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.

У період з травня 2004 по квітень 2006 року зловмисники заволоділи грішми громадян на загальну суму 10 млн грн.


А поділитися?