У Львові є лише одне укриття для лежачих пацієнтів: чиновники просять ще 21 млн грн на облаштування додаткових сховищ

logo


У Львові є тільки одне-єдине сховище, де можуть отримати притулок та медичну допомогу 200 лежачих пацієнтів.

Про це під час засідання депутатської комісії з охорони здоров’я та соціального захисту повідомила начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Леся Кобецька.

За її словами, якщо станеться надзвичайна ситуація, то всіх пацієнтів, які можуть ходити, відразу випишуть лікуватися додому. А ось важких пацієнтів доведеться кудись евакуйовувати.

Наразі у місті знайшли приміщення у лікарні швидкої допомоги Львова.

«Але починаючи з сімдесятих років, з часів побудови лікарні, у цьому приміщені не проводилося жодних капітальних ремонтів. Тут потрібно відновити гідроізоляцію, електропостачання та інше», – каже вона.

У цьому підвалі, за словами Лесі Кобецької, накопичується вода, не працює вузол енергопостачання. Тому зараз там розміщувати пацієнтів неможливо.

У цьому укритті одночасно може перебувати 200 пацієнтів та 1200 осіб медичного персоналу.

На відновлення цього укриття виконавчі органи просять у депутатів 21 млн 170 тисяч гривень.

Що стосується інших лікарень Львова, як от 8 лікарні та дитячої міської лікарні, то там є сховища, де можна перебувати тимчасово. Але тривалий час там надавати допомогу хворим неможливо.

Всього ж у Львові є сорок укриттів, де можуть сховатися медики та пацієнти. Проте і вони в ненайкращому стані. 

Цікаво, що у Програмі національного спротиву, яку нещодавно затвердили у Львові, про підземні укриття та сховища міських лікарень немає ані слова.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», вчора під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що Львів готовий до виникнення надзвичайних ситуацій у місті, проте не пояснив, як саме.  

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!