У Львові евакуювали 300 осіб з будівлі аеропорту через сумку, залишену невідомими людьми

logo


image

Поліція повідомила про спецоперацію з евакуації пасажира і співробітників аеропорту імені Данила Галицького у Львові через сумку, кинуту на території аеровокзалу. До місця події стягнули підрозділи НПУ, кінологів та піротехніків.

Про це в середу, 21 липня, повідомила Нацполіція Львівської області. Повідомлення про кинуту сумку правоохоронцям надійшло близько 9.25. Заявник зазначав, що в сумці може перебувати вибуховий пристрій.

В ході спецоперації із запобігання вибуху і його можливих наслідків було евакуйовано понад 300 осіб. Поліцейські обстежили будівлю аеропорту та прилеглу територію. В ході перевірки вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

Підозрілу сумку, в якій могла бути вибухівка, фахівці-вибухотехніки, дотримуючись усіх заходів безпеки та використовуючи спецобладнання, вивезли та знешкодили за межами приміщення аеропорту. Попередньо, вибухівки в сумці не виявлено. Все вилучене направлено на експертне дослідження, повідомили в поліції.

Також повідомлялося, що в Кривому Розі правоохоронці отримали повідомлення про невідомий предмет, який невідомий залишив на рейках біля залізничної станції “Інгулець”. На коробці було написано” викликайте саперів”, а до однієї зі стінок був примотаний скотчем кнопковий мобільний телефон.

Раніше повідомлялося, що прокуратура Рівненської області повідомила, що судом 61-річний житель селища Смига Дубенського району визнаний винним в умисному вбивстві малолітніх дітей. Чоловік виготовляв та зберігав боєприпаси.