У Львові фіксують випадки видачі бюлетенів без печатки

logo


image

13:42 25.10.2020

Сім випадків видачі виборчих бюлетенів без печатки зафіксовані на одній з виборчих дільниць у Львові, повідомляє представництво Громадянської мережі “Опора” у Львівській області.

“На дільниці №461866 спостерігач “Опори” зафіксували спробу членів комісії видати виборцю бюлетень без печатки… зафіксовано 7 таких випадків”, – зазначено в повідомленні.

Крім того, на дільниці №462077 також у Львові члени комісії видають виборцям бюлетені, не зазначаючи при цьому в контрольних талонах ніякої інформації. “Відсутній номер, за яким виборця внесли до списків, підпис виборця, підпис члена комісії, що є порушенням ч.3 ст. 249 Виборчого кодексу”, – зазначено в повідомленні.

Також представники “Опори” зафіксували випадок у м.Сокаль Львівської області, коли виборці заповнювали бюлетені на підвіконні у зв’язку з чергами.

Крім того, у м.Стрий одна з виборниць порвала на території виборчкому свій бюлетень. Причини, що призвели до інциденту, в повідомленні не зазначають.

Також спостерігачі “Опори” зафіксували спроби видачі бюлетенів без пред’явлення паспорта, а на одній з дільниць у м.Самбір члени виборчкому видали бюлетень після того, як виборець пред’явив фото паспорта в мобільному телефоні.