У Львові формують ще 125-ту окрему бригаду Сил територіальної оборони

logo


image

«Великі черги до військових комісаріатів та центрів рекрутингу територіальної оборони демонструють високий моральний дух наших людей, бажання знищувати ворога всіма можливими способами», – повідомляється на сторінці у Telegram 103-ої окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

Комплектування 103-ої окремої бригади Сил ТрО ЗСУ завершується, відбуваються тренування та бойове злагодження, а тим часом у Львові формується 125-та окрема бригада Сил ТрО ЗСУ, завдання якої пов’язані з Львовом.

Для того щоб записатися, потрібно прийти в центр рекрутингу на вул. Пасічну, 68 (з 08.00 до 19.00) з внутрішнім паспортом чи id-карткою, ідентифікаційним кодом, військово-обліковим документом та двома фотографіями 3х4.

У разі втрати військово-облікового документа через бойові дії відбувається групова постановка на військовий облік. Крім того, є ще можливість долучитися до територіальної оборони в Золочеві, Яворові та Дрогобичі. Для цього досить з’явитися до військового комісаріату із зазначеним вище переліком документів. Про це інформують пресслужби Львівської обласної військової адміністрації та Львівської міської ради.

Тим часом Львівський міський голова Львова Андрій Садовий звертається до українців, які живуть за межами України, з проханням допомогти, бо є термінова потреба у бронежилетах та касках.

«Я сьогодні звертаюсь до всіх українців, які живуть в різних країнах світу. Кожен із вас сьогодні хоче допомогти Україні. Ви вже багато допомагаєте: збираєте кошти, купуєте різні речі, дбаєте, щоб це все приїхало до України. Але є речі, які сьогодні потрібні найбільше, – це бронежилети і каски. Їх не можна вільно купити в магазинах. Я маю велике прохання до кожного з вас. Уряди ваших країн, впливові люди, політики – активізуйте всіх. Нам каски і бронежилети потрібні сьогодні. Кожна каска, кожен бронежилет – це одне врятоване життя», – зазначає у зверненні до українців світу Андрій Садовий.

Звернення мера Львова можна послухати тут.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів