У Львові формуватимуть підрозділи безпілотних систем Сухопутних військ ЗСУ

logo


У Львові формуватимуть підрозділи безпілотних систем Сухопутних військ ЗСУ

10 Липня, 10:51

У Львові формуватимуть підрозділи безпілотних систем Сухопутних військ ЗСУ

З наступного вівторка, 16 липня, в Центрі рекрутингу української армії у Львові стартує спільний проєкт Міністерства оборони України та Сухопутних військ Збройних сил України. Там
розпочинає роботу рекрутингова група з комплектування підрозділів безпілотних систем Сухопутних військ ЗСУ Drone Force, повідомили у Львівській міськраді.

Охочі зможуть пройти відбір на симуляторі БПЛА, отримати необхідну інформацію про службу в екіпажах безпілотних апаратів та рекрутуватися на посаду оператора БПЛА.

«Ми проводимо ретельний відбір кандидатів, включаючи базову загальну військову підготовку та спеціалізовану фахову підготовку. Всі етапи долучення до Сухопутних військ закладені в єдиний проєкт і знаходяться під повним контролем. Людина отримує спеціалізовану військово-облікову спеціальність і гарантовано потрапляє в обраний підрозділ на обрану посаду», – запевнив начальник управління безпілотних систем Сухопутних військ ЗСУ Олексій Чорномаз.

Фахова підготовка триває від 17 до 45 днів залежно від спеціалізації оператора БПЛА. Після завершення підготовки військовослужбовця направляють в обраний підрозділ Сухопутних військ.

«Тепер ми можемо перейти від онлайн-режиму підбору кандидатів до підбору через центри рекрутингу української армії. Головне, що тепер ми можемо тестувати кандидатів на місці. Людина може побачити безпілотні комплекси, дізнатися про їхні особливості, пройти тестування на
симуляторі та отримати допомогу фахового інструктора», – додала начальниця рекрутингової групи з комплектування підрозділів безпілотних систем Сухопутних військ ЗСУ Drone Force Тетяна Муравйова.

Спільний пілотний проєкт проходитиме у Львові з 16 по 19 липня. Тестування на оператора БПЛА можна буде пройти в Центрі рекрутингу української армії за адресою: вулиця Костя Левицького, 67, з 9:00 до 18:00 з вівторка по четвер та з 9:00 до 16:00 у п’ятницю. Надалі
проєкт буде доступний і в інших містах.

«Якщо людина отримала повістку для уточнення даних, вона може прийти, визначитися, пройти тестування і долучитися до Збройних сил як доброволець. Ми будемо супроводжувати таку людину на всіх етапах долучення до війська, включаючи оформлення в ТЦК та СП та під час навчання», – наголосив уповноважений представник Міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.