У Львові городяни оголосили війну «собачникам», які не прибирають за своїми тваринами (ФОТО)

logo


Фото: ФБ/Катерина Кулик

image

У соцмережах повідомляється, що «під шумок» боротьби з власниками тварин, які не прибирають екскременти, невідомі розкидають отруту в пакетах з м’ясом

У соцмережах розгорівся «скандал» між городянами, які обурюються поведінкою власників собак, що не прибирають за своїми тваринами та власниками тварин, яких обурюють наміри окремих громадян підсипати на вулицях тваринам проносні засоби.

Як пише «Четверта студія», про це йдеться у соцмережах.

Про «неадекватну поведінку собачників», які вигулюють своїх улюбленців і не прибирають за ними екскременти – у дописах на своїй сторінці у ФБ Роман Верхоляк.

«Попередній допис, який заблокували за скаргами певних недолюдей, набрав великих обертів. Відверто мене шокувала тупість багатьох, і здивувала адекватність ще більшої кількості власників домашніх тварин, які після посту почали писати в приват, щоб з’ясувати ситуацію. Отож, почнемо:

Гуляючи з дитиною, я спілкувався з батьком іншої дитини, так як, наші діти бавились разом, під час розмови він висловив своє незадоволення тим, що на всіх дитячих майданчиках, де вони гуляють, купа собачого гавна. Я ж сказав, що в цивілізованих країнах власники тварин зобов’язані прибирати за домашніми тваринами, якщо вони цього не зроблять то їх штрафують, на його думку, в нашій країні, це ще не скоро буде, тому він хоче собачий корм змішати з проносним, і розкласти в непризначених для вигулу собак місцях, а це на дитячих майданчиках та шкільних стадіонах, щоб діти не приходили додому в гавні після футболу. Відверто більшу частину розмови я пропустив крізь вуха дивлячись за своєю дитиною. Вдома вирішив про це написати, бо відверто дістало собаче гамно на дитячих майданчиках і стадіонах. І що я дізнався:

1) є порядні і адекватні власники собак і інших тварин. Тому думаючим людям повага!

2) є дибіли собачники для яких девіз “всрусь но не покорюсь”

3) частина собачників і надалі вигулюватимуть своїх собак на дитячих майданчиках і стадіонах шкіл не розуміючи, яку це несе небезпеку і дизкомфорт для дітей і школярів

4) частина собачників більше переживають, за свого пса, ніж за здоров”я дітей і як відомо, наше майбутнє це діти (тому нєх.р вигулювати собак на дитячих майданчиках і шкільних стадіонах)

5) адекватні собачники, які прибирають за своїми собаками ненавидять собачників під.расів, які не прибирають за своїми собаками і тим накликають гнів людей.

6) люди більше переживають за те, що їхні собаки просраються, ніж за здоров”я наших дітей, осуджують людей, які готові нагодувати собак проносним, але якщо нікчемний собачник, це говорить про дітей, яких він готовий нагодувати проносним, то читають і їх це влаштовує. Ви нікчемні, адже чиїсь діти, зараз на сході захищають ваш спокій а не ваші собачки!!!

7) Є кінчені до кореня собачники, які називають дітей свинями. с.ка то означає, що ти бл.ть в дитинстві була свинею і виросла хер простиш ким!!!

8) Усвідомте, що ваші права і права вашої собаки закінчуються, де починаються права дітей і їх батьків !

Я дико шокований з того, що дуже мало людей розуміють, яку небезпеку несуть собачі фекалії. З власного досвіду скажу наступне, я бачив тільки одну старшу жіночку, яка підібрала випорожнення після своєї собаки і викинула в смітник, жоден інший собачник після того, як бачить, що його собака насрала цього не зробив.

Відверто кажучи, мав надію, що мій попередній пост приверне увагу собачників і вони візьмуть до уваги, що вигулювати собак в непризначених для цього місцях не тільки заборонено але й відверто дістало деяких людей і щоб вони не наражали своїх собак на небезпеку і не вигулювали їх в непризначених для цього місцях, бо вседозволеність має

межу. Але деякі особи дуже страждають маразмом. І не тільки звинувачують, в тому, до чого я не маю причетності але й погрожують життю та здоров”ю моїй сім”ї.

Відповідна заява подана на розгляд поліції.

Що я можу сказати на усіх тварюк, які погрожували моїй сім”ї подані заяви до ПО, усі під.ри, які писали особисто, особливий привіт, такий же особливий привіт хочу передати закомплексованій і нікчемній собачниці, я розумію що приказка”дурна баба не грана ” тобі особливо близька , але не треба зриватись на дітях, материнство – це дар, який тобі не вдалось отримати, на жаль!»,- зазначається у дописі Романа Верхоляка.


Скриншот ФБ/Роман Верхоляк


Скриншот ФБ/Роман Верхоляк


Скриншот ФБ/Роман Верхоляк

Як пише «Четверта студія», у різних спільнотах у ФБ,  з’явилися також повідомлення, що в різних районах міста Львова городяни почали виявляти у місцях вигулу собак м’ясо з невідомими пігулками, а також м’ясо/субпродукти напхані голками…

«Вже другий день мешканці вул. Пулюя знаходять пакунок (м‘ясо-голки)! Стежте за своїми улюбленцями, бо якась сволота то розкидає»,- зазначає Катерина Кулик на сторінці спільноти «Новини Львова і Львівщини» у ФБ.


Скриншот ФБ


Скриншот ФБ

Про загибель собаки (ймовірне отруєння), повідомляється  27 лютого на сторінці спільноти «Спільнота Собачників Львова» у ФБ.

«Не стало нашої маленької Арманочки, якісь скоти її отруїли, вона була наша рідна,нам дуже їі не хватає. Арманочка ми тебе рятували як могли, вибач нам. Будьте дуже обережні! Якщо хтось знає хто може розкидати таку отруту напишіть мені будь ласка! Ця людина повинна бути покарана!»,- зазначає у дописі до світлин  Настя Диник у ФБ.


Фото: ФБ/Катерина Кулик


Скриншот ФБ

На сторінці спільноти “Спільнота Собачників Львова”, користувачі соцмереж називають “борців проти фекалів” живодерами і звинувачують їх вже у загибелі тварин…

“Сихівський живодер! Одну собаку (домашню нажаль врятувати не вдалось). Хто знає адресу цього “Гамна”.  Прошу написати . Місто має знати свої “хероїв”, – зазначає у дописі Тatiana Puznevska.На сторінці спільноти «Спільнота Собачників Львова»  Галина Уварова у своєму коментарі зазначає: «Я принципово не прибиратиму лайно своєї собаки, доки не буде обіцяних, виділених ділянок для вигулу собак з достатньою територію на кількість тварин в мікрорайоні, з спец. смітниками для цього і автоматами з екопакетами. Цікаво хтось досліджував яким чином розкладається і на що перетворюється лайно в поліетиленовому пакеті на сміттєзвалищі? Такі собі псевдоблагодійники прибрали лайно в штучний пакет, викинули в сміттєвий бак і забули, тільки воно нікуди не щезло і не перетворилося дивовижним чином в кущ троянд чи щось корисне для землі. Воно залишиться в цьому пакеті в грунті. Про парниковий ефект не чули і які його наслідки? Відсутність сортування і належної утилізації сміття нікого не бентежить. Безглуздий, необмежений шопоголізм, який загрожує екологічною катастрофою усій планеті теж фігня. Тупість псевдоводіїв, що зруйнували не один кв. км тротуару і газону теж мабуть законна. Тотальне зниження зелених зон міста з ціллю забудови туди ж. Можна продовжувати нескінченно. Але на піку цих проблем собачі екскременти. Очевидно в цієї істоти голова ними переповнена настільки, що аж у фейсбук повилазили».

Коментарі

Позначки: батьки, вулиця, голка, діти, лайно, м’ясо, пігулки, поліція, собака, тварина, фекалії