У Львові грабіжники зірвали з жінки золотий ланцюжок

logo
201502_u_lvovi_grabizhniki_zirvali_z_zhinki_zolo.jpeg


У Львові грабіжники зірвали з жінки золотий ланцюжок

У суботу, 21 липня, двоє невідомих зірвали золотий ланцюжок з шиї жінки у Львові, але оперативно були затримані поліцією ще до отримання інформації про злочин. Про це інформує патрульна поліція Львівської області.

Екіпаж 4 батальйону патрульної поліції, який патрулював на вулиці Науковій, звернув свою увагу на двох чоловіків, які кудись поспішали. В інспекторів виникла підозра, що вони можуть бути причетними до правопорушення та вирішили перевірити.

Коли офіцери наблизилися до чоловіків, один з них викинув щось у кущі. Їх зупинили, перевірили документи та підійшли до речі, яку вони викинули. Це виявився ланцюжок. Особи почали заперечувати, що це їхній та постійно плуталися в своїх поясненнях.

І тут на службовий планшет патрульних надійшов виклик про грабіж на вулиці Пулюя. Двоє невідомих зірвали золотий ланцюжок з шиї заявниці та побігли у невідомому напрямку. Потерпіла досить детально описала зловмисників і патрульні зрозуміли, що це особи, яких вони зупинили.

Офіцери повідомили чоловікам, що їх затримано та викликали на місце слідчо-оперативну групу. Перевірка в базі даних показала, що вони вже притягувалися раніше за грабежі та наркотики. Згодом, очевидці події підтвердили причетність цих громадян до злочину.

30-річного та 32-річного чоловіків доставили у Франківський відділ поліції. Згодом їх доставлять в ізолятор тимчасового тримання.


А поділитися?