У Львові група жінок з Закарпаття вкрала гаманець та не втримала його

logo
165643_u_lvovi_grupa_zhinok_z_zakarpattja_vkrala.jpeg


24.01.2018, 12:40

Закарпатье, задержаны, женщины, кошелекУ Львові дев’ять жінок з Закарпаття витягнули в потерпілої з сумки гаманець та впустили його, коли передавали один одному. Крадійок затримали. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Вчора, на площі Галицькій, 9 осіб витягнули в жінки з сумки гаманець та почали передавати один одному з рук до рук. Під час цього гаманець впав на землю. Жінка побачила це та здійняла галас, щоб привернути увагу перехожих. Підозрювані почали втікати, проте їх зупинив патруль. Учасників події доставили до Галицького відділу поліції та передали слідчим. Дані особи виявилися мешканцями Закарпатської області.

Окрім того, того ж дня, в маршрутному автобусі три жінки викрали в потерпілої гаманець з грошима, документами та банківськими картками. Коли жінка помітила відсутність гаманця, ймовірні крадійки вийшли з транспорту та побігли в сторону вулиці Куліша. Потерпіла побігла за ними та викликала патруль. Екіпаж патрульної поліції виявив осіб, які підпадали під опис та зупинив. Заявниця їх впізнала та сказала, що буде писати заяву. Всіх учасників події доставили до Галицького відділу поліції та передали слідчим. Їх перевірили в базі даних, всі вони – теж мешканці Закарпатської області.

Во Львове девять женщин из Закарпатья вытащили у потерпевшей из сумки кошелек и уронили его, когда передавали друг другу. Карманниц задержали. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

Вчера на площади Галицкой, 9 человек вытащили у женщины из сумки кошелек и начали передавать друг другу из рук в руки. Во время этого кошелек упал на землю. Женщина увидела это и подняла шум, чтобы привлечь внимание прохожих. Подозреваемые побежали, но их остановил патруль. Участников события доставили в Галицкий отдела полиции и передали следователям. Данные лица оказались жителями Закарпатской области.

Кроме того, в тот же день, в маршрутном автобусе три женщины похитили у потерпевшей кошелек с деньгами, документами и банковскими карточками. Когда женщина заметила отсутствие кошелька, вероятные воровки вышли из транспорта и побежали в сторону улицы Кулиша. Потерпевшая побежала за ними и вызвала патруль. Экипаж патрульной полиции обнаружил лиц, подпадали под описание и остановил. Заявительница их узнала и сказала, что будет писать заявление. Всех участников события доставили в Галицкий отдела полиции и передали следователям. Их проверили в базе данных, все они – тоже жители Закарпатской области.


А поділитися?