У Львові хірурги “Охматдиту” вилікували гострий остеомієліт у 12-річного хлопця

logo


Після травми коліна у хлопця почалося гнійне запалення кісткової тканини

У Львові медики вилікували від остеомієліту 12-річного Данила. Гостра хвороба кісток розвинулася у хлопця після травми коліна. Про це повідомили у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні “Охматдит”.

12-річний львів’янин Данилотравмував ногу під час занять спортом. Після стрибка у довжину у хлопця почала боліти нога в ділянці коліна. Відтак, батьки Данила одразу звернулися до травматолога. Після огляду та рентгенобстеження лікарі повідомили, що перелому немає. У дитини виявили лише розтягнення зв’язок і травму м’яких тканин. Відтак, назначили іммобілізацію ноги та протизапальні препарати.

Однак болі у нозі посилились. Протягом трьох тижнів місце травми набрякло та почервоніло, у Данила підвищилась температура.Тоді сім’я хлопця звернулася до “Охматдиту”. Повторний рентген вже показав виражені зміни у кістках: гнійне запалення кісткової тканини

Фото: Центр дитячої медицини лікарня "Охматдит" Фото: Центр дитячої медицини лікарня “Охматдит”

Хірурги успішно прооперували Данила. Ще протягом місяця він отримував антибактеріальну терапію, яка дала позитивний результат.

Наразі хлопець знаходиться під спостереженням хірургів та систематично проходить рентген-контроль.Поступово починає збільшувати навантаження на уражену ногу.

#медицина#діти#лікарі