У Львові хочуть закрити протезний завод

logo


07.05.2018, 16:12

протезный завод, акцияСтаном на сьогодні закритий 1 цех цього заводу, а заробітна плата працівникам не виплачується вже 4 місяці. Про це повідомляють “Варіанти”. 

Про це на засіданні Громадської ради при Львівській ОДА повідомила Світлана Сидоренко – волонтерка ВО “Волонтерська сотня Львів”.

“Завод спеціально доводять до банкрутства”, – заявила вона.

Також волонтери зазначили, що якість протезів, що виробляються у Львові, нічим не поступається європейській.

Відтак, у найближчі дні планується зібрати робочу групу, яка буде вирішувати питання по збереженню Львівського протезного заводу. Якщо питання не буде вирішено, волонтери планують влаштовувати пікети та акції протесту.

Довідка SQ. Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування і протезування знаходиться на вул. Рудненська, 10 у Львові і засноване у 1921 році. Завод виготовляє протези на основі іноземних комплектуючих, переважно німецьких.

На сегодня закрыт 1 цех этого завода, а заработная плата работникам не выплачивается уже 4 месяца. Об этом сообщают “Варианты”. 

Об этом на заседании Общественного совета при Львовской ОГА сообщила Светлана Сидоренко – волонтер ВО “Волонтерская сотня Львов”.

“Завод специально доводят до банкротства”, – заявила она.

Также волонтеры отметили, что качество протезов, производимых во Львове, ничем не уступает европейской.

Следовательно, в ближайшие дни планируется собрать рабочую группу, которая будет решать вопросы по сохранению Львовского протезного завода. Если вопрос не будет решен, волонтеры планируют устраивать пикеты и акции протеста.

Справка SQ. Львовское казенное экспериментальное предприятие средств передвижения и протезирования находится на ул. Рудненская, 10 во Львове и основано в 1921 году. Завод производит протезы на основе иностранных комплектующих, преимущественно немецких.