У Львові хочуть збудувати три хмарочоси. Адреси, візуалізація

logo
155437_u_lvovi_hochut_zbuduvati_tri_hmarochosi_a.jpeg


Висота найвищої новобудови має сягати 90 метрів.ФОТО: PROJETO-A.COM

ФОТО: PROJETO-A.COM

Восени міський виконавчий комітет затвердив будівництво житлових комплексів, на території яких мають з’явитися два нових хмарочоси. Умови та обмеження на проектування третього хмарочосу можуть затвердити на пленарному засіданні міськвиконкому завтра, 6 грудня.

Зокрема, 15 вересня виконком видав містобудівні умови та обмеження на проектування кількох будинків на вулиці Любінській, 93. Будівництво житлового комплексу має розпочатись на місці колишнього кінотеатру «Галичина». Згідно з виданими умовами, найвища споруда комплексу матиме 20 поверхів і висоту не більше 68 метрів. Забудовником виступає ПАТ «Закритий не диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Гравіс”».

Візуалізація: Zaxid.net

27 жовтня виконком міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для зведення 22-поверхового житлового будинку на проспекті Чорновола. Умови видані на ім’я Тараса Барщовського – відомого підприємця, засновника групи компаній T.B. Fruit. Хмарочос має з’явитися на ділянці площею 0,4 га поблизу ТЦ «Інтерсіті». Заявлена висота будинку – 78 м. Новий будинок матиме 20 житлових поверхів та два технічні. 

Візуалізація: Zaxid.net

Будівництво третього хмарочосу на проспекті Червоної Калини, 60 можуть затвердити на найближчому засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради, що відбудеться завтра, 6 грудня. Відповідно до проектної документації ТОВ «Авалон статус», новий житловий комплекс має з’явитися на земельній ділянці площею 2,1 га, яка розташована поруч із супермаркетом «Арсен» та парком ім. Івана Павла ІІ. Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд, що планують збудувати – не вище 90 метрів.

Візуалізація: varianty.lviv.ua

 


А поділитися?