У Львові інспектують ями та вибоїни: чому цьогоріч дорога “летіла, як ніколи” (Відео)

logo
181744_u_lvovi_inspektujut_jami_ta_vibojini_chom.jpeg


Ями у Львові
Ями у Львові

5 канал

Львів

12.04.2018 20:18

У Львові стартував післязимовий огляд доріг. Поліцейські спільно з чиновниками районних адміністрацій міста інспектують вибоїни

За темою

>
Як в Україні ремонтують дороги: покроково про технологію і проблеми

За перший день перевірки фахівці оглянули десятки вулиць Львова. Кажуть: зима з її кількома відлигами та сильними морозами пошкодила покриття більше, ніж у попередні роки. Марта Шикула долучилася до цієї інспекції.

Щоб виміряти глибину ями, спеціального обладнання не потрібно. Інспектори патрульної поліції беруть шкільні лінійки та беруться до перевірки. Розпочинають із магістральних доріг.

Ями у Львові

Ями у Львові

“Яма реально велика. Її лінійка не охоплює. Лінійка має півметра. Глибина – від 10 до 12 см. При цьому допустима глибина вибоїни – до 4 см. Це може призвести до пошкодження транспортного засобу. Такі ями можуть стати супутньою причиною ДТП, тому що коли автомобіль пошкоджує або колесо, або по ходовій він може стати некерований і вилетіти на зустрічну смугу, в’їхати у дерево”, – каже інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління Патрульної поліції Львова Віктор Бондар.

Результати перевірки невтішні, кажуть поліцейські. Асфальт у місті, так би мовити, “зійшов” разом зі снігом. За перший день роботи інспектори зафіксували сотні вибоїн.

Дорожнє покриття на деяких вулицях міста не дозволяє водіям розігнатися швидше, ніж 20 кілометрів за годину. Подекуди автовласники, щоб оминути глибокі ями, змушені виїжджати на зустрічну смугу.

Водії бідкаються, що через ями постійно влітають у копійку. Ремонтувати автомобілі доводиться занадто часто.

“Машина часто ламаються, тріскаються. Ламаються і амортизатори, і ходова”, – обурюється водій Михайло.

“Бувають ями, яких не очікуєш. Особливо їх не видно, коли мокра дорога, коли йде дощ”, – додає водій Пилип.

Чиновники, кажуть: така ситуація у місті щороку після зими. Гроші на ямковий ремонт виділяють, втім їх недостатньо, щоб залатати усі вибоїни. В пріоритеті – ремонт головних вулиць міста.

Ремонт доріг, вибоїни

Ремонт доріг, вибоїни

“На цей рік виділили 8 мільйонів на полагодження вуличної мережі у Шевченківському районі. Для того, щоб провести якісний ремонт доріг, нам потрібно, звичайно, дофінансування. Цього року було багато циклів замерзання та розмерзання під час зимового періоду, тому дорога летіла, як ніколи”, – коментує ситуацію Микола Бегей, начальник відділу комунального господарства Шевченківської райадміністрації Львова.

Приводити до ладу дороги чиновники обіцяють вже з наступного тижня. Поліцейські передадуть районним адміністраціям Львова документи, в яких зафіксовані ями. Якщо ремонт не проведуть протягом місяця, райадміністрації змушені будуть сплатити штраф за невиконання робіт.

Ями у Львові

Ями у Львові

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, “5 канал”

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: На Шулявському шляхопроводі арматура пошкодила з десяток машин


А поділитися?