У Львові кілька сотень людей провели в останню путь Маркіяна Іващишина (Відео)

logo


Прощання з Маркіяном Іващишином Прощання з Маркіяном Іващишином 5 канал

Львів

23.05.2019 19:02

Іващишина запам’ятали як одного з ініціаторів “Революції на граніті” 1990 року, а також співзасновника мистецького об’єднання “Дзиґа”

У Львові кілька сотень людей прийшли попрощатися з Маркіяном Іващишиним. Він помер на 53-му році життя через тромб, що обірвався.

У Домініканському соборі відбулася служба, а поховали відомого активіста та діяча культури на Личаківському кладовищі.

Маркіяна Іващишина запам’ятали як одного з ініціаторів першої української революції 1990 року, яка отримала назву “Революція на граніті”. Іващищин відомий і як засновник Студентського братства міста Лева та лідер студентських протестів кінця 80-х – початку 90-х років. Померлий був також співзасновником мистецького об’єднання “Дзиґа”.

За темою

>
У Львові помер засновник “Мистецького об’єднання “Дзиґа” Маркіян Іващишин

18 травня за заслуги перед державою президент Петро Порошенко нагородив Маркіяна Іващишина орденом Ярослава Мудрого.

“Він був неймовірної, космічної душі людина. Без егоїзму, без егоцентризму, він робив усе для нас всіх. Для нього було основне – це справжність, чесність , жодної матеріальної вигоди”, – згадує друг родини Соломія Чубай.

Колега померлого Олесь Пограничний впевнений: “Відхід Маркіяна буде дуже відчутний для всіх нас. Воно так здається, що Львів великий, і людей багато, але людей, які формують душу міста – не так багато”.

Читайте за темою