У Львові крадій потрапив до рук поліції через порушення ПДД

logo


За вчорашній день патрульні двічі виявили осіб у розшуку. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області.

Вчора під час патрулювання на вулиці Городоцькій екіпаж патрульних побачив чоловіка, який переходив дорогу у невстановленому місці. Його попросили зупинитися та пред’явити документи. Перевірка в базі показала, що 32-річний громадянин знаходиться у активному розшуку. Слідчі Закарпатської області розшукують даного чоловіка за підозрою у вчиненні крадіжки. Його доставили до Залізничного відділу поліції.

Під час патрулювання у Личаківському районі міста Львова екіпаж патрульних отримав виклик, що на вулиці Медової Печери перебуває підозрілий чоловік. Інспектори прибули на місце та виявили вказаного громадянина. Виявилося, що він перебуває у розшуку за підозрою у вчиненні крадіжки. Його запросили до Личаківського відділу поліції, проте чоловік відреагував агресивно, почав шарпати патрульних за форму та намагався втекти. Його затримали та передали слідчим.

За вчерашний день патрульные дважды обнаружили людей в розыске. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львовской области.

Вчера во время патрулирования на улице Городецкой экипаж патрульных увидел мужчину, который переходил дорогу в неустановленном месте. Его попросили остановиться и предъявить документы. Проверка в базе показала, что 32-летний гражданин находится в активном розыске. Следователи Закарпатской области разыскивают данного мужчину по подозрению в совершении кражи. Его доставили в Железнодорожный отдел полиции.

Во время патрулирования в Лычаковском районе города Львова экипаж патрульных получил вызов, что на улице Медовой Пещеры находится подозрительный человек. Инспекторы прибыли на место и обнаружили указанного гражданина. Оказалось, что он находится в розыске по подозрению в совершении кражи. Его пригласили в Лычаковский отдел полиции, однако мужчина отреагировал агрессивно, начал дергать патрульных за форму и пытался убежать. Его задержали и передали следователям.