У Львові лікарів запрошують до військово-польових шпиталів

logo
u_lvovi_likariv_zaproshujut_do_vijskovo_polovih_shpitaliv.jpg


На службу до військово-польових шпиталів потрапляють, як правило, молоді спеціалісти. Утім керівництво шпиталів каже, що хотілося б бачити тут і досвідчених медиків. Про це Tvoemisto.tv розповів начальник Військово-медичного клінічного центру західного регіону, полковник медичної служби Іван Гайда.
фото: socportal.info

фото: socportal.info

«У нас у результаті демобілізації з’являється проблема з укомплектуванням. Штат справляється, але на службу приходять молоді лікарі, у яких є знання, та ще немає досвіду. Нам би хотілося мати більше саме досвідчених медиків, – каже Іван Гайда. – Якщо є бажаючий серед лікарської спільноти, який хоче себе спробувати, він може прийти до нас і ми візьмемо його на військову службу. Якщо він, звісно, підходить».

Читайте також: Львів’ян запрошують на стажування у сервісних центрах МВС. Як податися?

Для того, аби влаштуватися до військово-польового шпиталю, необхідно звернутися до відділу кадрів у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону по вул. Личаківській, 26. Із собою необхідно мати документи, які свідчитимуть про те, який заклад вони закінчили, яку підготовку мають та де працювали.

Підготувала Ганна Беловольченко


А поділитися?