У Львові ліквідовують наслідки сильної негоди: можлива відсутність світла

logo


Внаслідок сильної грози пошкоджені лінії передач та дахи будинків, попадали близько сотні дерев

У суботу, 22 червня, у Львові пройшла сильна гроза, яка спричинила значні пошкодження інфраструктурі міста. Близько сотні дерев попадали через сильний вітер. Крім того, пошкоджені лінії передач та дахи будинків. Наразі наслідки негоди ліквідовують, повідомив міський голова Андрій Садовий.

Основнінаслідки негоди:

Попадали близько ста дерев (обстеження території міста ще триває). Пошкоджені до 10 дахів будинків. На вулиці Валовій обвалився димохід шестиповерхового будинку, що призвело до пошкодження даху. Пошкоджена ліній електропередач, через що в деяких районах міста можлива часткова відсутність електропостачання. Постраждалих внаслідок негоди у Львові немає

Внаслідок масштабної негоди жодна людина не постраждала.Міські служби працюють над ліквідацією наслідків. Комунальні служби розчищають дороги та дощоприймачі, в пріоритеті головні дороги міста. Зокрема, робота громадського транспорту відновлена цілком.

Фото: Андрій Садовий Фото: Андрій Садовий Фото: Андрій Садовий Фото: Андрій Садовий

Нагадаємо, вдень 22 червня Львів та область накрила потужна гроза. Через це десятки вулиць були перекриті деревами, що попадали через вітер. Крім того, тимчасово не курсувала частина електротранспорту.

#Львів #негода #погода #електроенергія #новини Львів #дерева #злива