У Львові літня жінка випадково зачинилась у вбиральні на 12 годин

logo


Також у квартирі горів газ і жінка боялась, що почнеться пожежа.

У Львові поліцейські рятували літню жінку, яка випадково зачинилась у вбиральні на 12 годин. Про це розповіли в ефірі “ТСН.Ранок”.

“Дверна ручка зламалася і старенька виявилася заблокована ще уранці. І тільки ввечері сусіди, повернувшись з роботи, почули, як їхня сусідка кличе на допомогу. Вони одразу ж викликали поліцію. Копи дісталися на другий поверх по пожежній драбині та потрапили в квартиру через вікно. На кухні горів газ, бо жінка увімкнула плиту, щоб приготувати сніданок, і дуже непокоїлася, щоб не почалася пожежа”, – розповіли у студії. 

Читайте також:

Американка намагалася залізти до подруги в дім через комин і застрягла

Поліцейські визволили жінку, яка просиділа у пастці понад 12 годин. Вона була втомлена і налякана, але допомога медиків не знадобилася. 

За словами постраждалої, вони думала, що помре до ранку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що італійка застрягла у ліфті на 27 годин і вижила завдяки вину.

Відео

Звільнили з пастки: у Львові копи врятували літню жінку, яка випадково зачинилася у власній вбиральні

У Львові копи врятували літню жінку, яка випадково зачинилася у власній вбиральні. Ручка дверей зламалася і старенька виявилася заблокована ще уранці. І тільки ввечері сусіди, повернувшись з роботи, почули і одразу ж викликали поліцію. Копи дісталися на другий поверх по пожежній драбині та потрапили в квартиру через вікно. Жінка була втомлена і налякана, але госпіталізації не знадобилося.

Звільнили з пастки: у Львові копи врятували літню жінку, яка випадково зачинилася у власній вбиральні