У Львові лунають сирени: містян просять зберігати спокій

logo
221685_u_lvovi_lunajut_sireni_mistjan_prosjat_zb.jpeg


У середу, 17-го жовтня, з 14:45 до 14:50 триває навчальне оповіщення населення Львова та області за сигналами цивільного захисту.

Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА, передає 032.ua.

Читайте також: До Львова йде похолодання: прогнози від синоптиків

“Електросирени будуть передавати сигнал “УВАГА ВСІМ!” – уривчасте звучання тривалістю до 3-5 хвилин. Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення: Львова, Борислава, Дрогобича, Стрия, Самбора, Трускавця, Червонограда та Нового Роздолу буде проводитись електронне опитування”, – мовиться у повідомленні.

Відтак, містян закликають долучитися до перевірки систем оповіщення. Для цього всіх охочих просять взяти участь в електронному опитуванні. Зробити це можна, перейшовши за посиланням.

Опісля на підставі відповідей респондентів проведуть  роботи з покращення системи оповіщення та покращення якості озвучення.

Опитування триватиме з 14:50 17-го жовтня до 10:00 22-го жовтня.

Читайте також: СБУ викрила на хабарництві головного лікаря однієї з поліклінік Львова

Нагадаємо, як раніше розповіли у прес-службі Львівської міськради, терміновій інформації, що доводиться до населення, передує уривчасте звучання електричних сирен, наявних на відповідній території або у записі через вуличні гучномовці. Повідомлення також транслюється мережами радіомовлення і телебачення.

Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». Почувши його, слід негайно увімкнути приймачі проводового радіомовлення, налаштувати ефірні радіоприймачі на відповідні хвилі та прослухати повідомлення.

Інформація передається упродовж 5 хвилин після звукового сигналу, по телебаченню вона дублюється субтитрами.

Після того як повідомлення прослухано, необхідно спокійно діяти за інструкціями; переконатися, що його почули чи побачили люди, які працюють або мешкають поблизу, особливо, якщо це люди із вадами зору чи слуху, надати їм необхідну допомогу.


А поділитися?