У Львові маршрутка потрапила в ДТП

logo


05.05.2018, 09:27

ДТП, маршрутка, автобусПатрульні Львова розшукали водія маршрутки, яка зачепила автомобіль і поїхала з місця ДТП. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області.

Вчора зранку патрульних викликали на проспект Червоної Калини, де заявник помітив ушкодження на своєму автомобілі. На транспортному засобі Daewoo Lanos були подряпини на бампері, що спричинили тріщини. Чоловік розповів, що напередодні зранку лишив там автомобіль і пішов на роботу, а через добу, після зміни виявив факт ДТП.

Склавши схеми ДТП, патрульні переглянули відео з камер спостереження і виявили винуватця. Це була маршрутка N53 з характерними написами. Згодом інспектори виявили автобус і провели його на кінцеву зупинку. Там водієві показали відео, він підтвердив, що керував маршруткою у той час і бачив згаданий автомобіль, однак зіткнення не відчув. На автобусі були виявлені потертості та подряпини. На 49-річного водія склали три протоколи: протокол огляду транспортного засобу, за скоєне ДТП та втечу з місця аварії.

Нагадаємо, на території Львівщини триває операція “Перевізник”. Від початку її дії, інспектори оглянули понад півтисячі автобусів і склали майже 200 адміністративних матеріалів за порушення.

Патрульные Львова разыскали водителя маршрутки, которая зацепила автомобиль и уехала с места ДТП. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львовской области.

Вчера утром патрульных вызвали на проспект Красной Калины, где заявитель заметил повреждения на своем автомобиле. На транспортном средстве Daewoo Lanos были царапины на бампере, повлекшие трещины. Мужчина рассказал, что накануне утром оставил там машину и пошел на работу, а через сутки, после изменения выявил факт ДТП.

Составив схему ДТП, патрульные просмотрели видео с камер наблюдения и обнаружили виновника. Это была маршрутка N53 с характерными надписями. Впоследствии инспекторы обнаружили автобус и провели его на конечную остановку. Там водителю показали видео, он подтвердил, что управлял маршруткой в ​​то время и видел упомянутый автомобиль, однако столкновения не почувствовал. На автобусе были обнаружены потертости и царапины. На 49-летнего водителя составили три протокола: протокол осмотра транспортного средства, за совершенное ДТП и побег с места аварии.

Напомним, на территории Львовщины продолжается операция “Перевозчик”. С начала ее действия, инспекторы осмотрели более полутысячи автобусов и составили почти 200 административных материалов за нарушение.