У Львові маршрутка збила чоловіка

logo


На вулиці Хуторівка у Львові маршрутка збила чоловіка, який переходив дорогу. Про це повідомляє голова ГО “Варта 1” Ігор Зінкевич. 

ДТП сталася 18 листопада о 21:00 на вул. Хуторівка, за 100 метрів до Стрийської біля автомийки. Зі слів свідків, чоловік, років 65, переходив дорогу у досить темному місці.

“Важке дихання, але є, без свідомості. Кажуть, що удар був у спину, відповідно, підозра серйозної травми хребта. Прибула швидка, забрала в лікарню, з слів медиків, ніби у 8 лікарню”, – йдеться у повідомленні.

На улице Хуторивка во Львове маршрутка сбила мужчину, который переходил дорогу. Об этом сообщает председатель ОО “Варта 1” Игорь Зинкевич. 

ДТП произошло 18 ноября в 21:00 на ул. Хуторивка, 100 метров Стрыйской возле автомойки. По словам свидетелей, мужчина, лет 65, переходил дорогу в достаточно темном месте.

“Тяжелое дыхание, но есть, без сознания. Говорят, что удар был в спину, соответственно, подозрение серьезной травмы позвоночника. Прибывшая скорая забрала в больницу, из слов медиков, что в 8 больницу”, – говорится в сообщении.