У Львові медики погоріли на хабарі за призначення інвалідності

logo
165443_u_lvovi_mediki_pogorili_na_habari_za_priz.jpeg


Медики у Львові вимагали хабар за призначення третьої групи інвалідності на довічний термінСпівробітники Служби безпеки України викрили на хабарі керівника та працівника Львівського обласного центру медико-соціальної експертизи (МСЕК), який вимагав 50 тис. грн. за призначення третьої групи інвалідності на довічний термін. Про це повідомляє прес-центр СБУ. Як повідомляється,  двоє посадовців вимагали від місцевого жителя 50 тис.

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі керівника та працівника Львівського обласного центру медико-соціальної експертизи (МСЕК), який вимагав 50 тис. грн. за призначення третьої групи інвалідності на довічний термін. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Як повідомляється,  двоє посадовців вимагали від місцевого жителя 50 тис. грн. за сприяння у призначенні йому законно встановленої третьої групи інвалідності на довічний термін.

Зазначається, що працівники відомства затримали злочинців у робочому приміщенні під час отримання всієї суми хабара.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру у скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу», – повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, 20 січня повідомлялося, що співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом військової прокуратури викрили на хабарі посадовця військово-лікарської комісії поліклініки МВС у Кропивницькому.


А поділитися?Вам має сподобатись...