У Львові мешканці 70 вулиць досі живуть без каналізації

logo


Ілюстрація: Вікіпедія

image

У місті, яке називають ІТ-столицею України, міська влада не спромоглася вирішити проблему каналізування, – депутат

У Львові досі є 70 неканалізованих вулиць. На дворі 21 століття, ми живемо у місті, яке називають IT-столицею України, а тисячі мешканців досі не мають каналізації в будинках.

Як пише «Четверта студія», про це написав на своїй сторінці у ФБ депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський.

Як інформує Ігор Телішевський, департамент житлового господарства ЛМР заявив, що у Львові досі є 70 неканалізованих вулиць. І це при тому, що програму модернізації каналізаційного господарства затвердили ще у 2012 році. Щоб провести каналізацію на всі 70 вулиць, потрібно витратити 450 млн грн. Але у 2020 році на ці потреби виділили всього 9,5 млн грн 9 з них піде на вулицю Старознесенську, а ще 500 тис. на вулиці Яловець – Букова.

«Ця історія вже триває 8 років і якби місцева влада хотіла її вирішити, то вже давно зробила б це. Сподіваюсь, 25 жовтня львів’яни дадуть гідну оцінку роботі теперішньої влади», – наголошується у дописі.

Довідка. Каналізуванням вулиць міста Львова займається ЛКП «Львівводоканал». Львівське комунальне підприємство створене з метою забезпечення міста Львова та супутніх сіл області питною водою, каналізування та очистки стоків. Комунальне підприємство виконує будівельні, пусконалагоджувальні та проектні роботи на об’єктах водопостачання та водовідведення.

На дворі 21 століття, ми живемо у місті, яке називають IT-столицею України, а тисячі мешканців досі не мають каналізації…

Опубліковано Телішевський Ігор Неділя, 11 жовтня 2020 р.

Коментарі

Позначки: каналізація, ЛКП «Львівводоканал», львів’яни