У Львові мотоцикліст в’їхав у бус та втік, загубивши пасажирку

logo


Новини, 12.04.2018

12.04.2018, 09:33

ДТП, мотоцикл, розыскНа вулиці Суботівська у Львові мотоцикліст в’їхав в припаркований бус, загубив пасажирку та втік з місця події після ДТП. Поліція оголосила втікача у розшук. Про це повідомляє керівник ГО “Варта 1” Ігор Зінкевич. 

Автопригода сталася 11 квітня о 23:30 на вулиці Суботівській. Водій мотоциклу (мотоцикл – чорний, матовий Motocross 250 кубковий) в’їхав в припаркований бус. Під час ДТП загубив пасажирку (дівчина наразі в швидкій – підозра на перелом хребта). З місця події після дтп втік.

Мотоцикл і водій можуть знаходитися в районі Левандівки. В мотоцикла пошкоджений бак, зі слів свідків.

“Якщо хтось знає місце перебування мотоцикла і мотоцикліста, просимо сповістити в 102”, – зазначає Ігор Зінкевич.

На улице Суботивская во Львове мотоциклист въехал в припаркованный бус, потерял пассажирку и скрылся с места происшествия после ДТП. Полиция объявила беглеца в розыск. Об этом сообщает руководитель ОО “Варта 1” Игорь Зинкевич. 

Автопроисшествие произошло 11 апреля в 23:30 на улице Субботовской. Водитель мотоцикла (мотоцикл – черный, матовый Motocross 250 кубковый) въехал в припаркованный автобус. Во время ДТП потерял пассажирку (девушка сейчас в быстрой – подозрение на перелом позвоночника). С места происшествия после ДТП скрылся.

Мотоцикл и водитель могут находиться в районе Левандовки. В мотоцикла поврежден бак, по словам свидетелей.

“Если кто-то знает местонахождение мотоцикла и мотоциклиста, просим известить в 102”, – отмечает Игорь Зинкевич.

Соцсети

Погода