У Львові можуть звільнити вчительку історії, яка назвала Гітлера великим чоловіком

logo
183328_u_lvovi_mozhut_zvilniti_vchitelku_istorij.png


Мер Львова Андрій Садовий вважає, що така людина не має вчити дітей історії.

Учительку історії львівської школи №100, яка також є заступницею директора з виховної роботи та депутаткою ЛМР від ВО «Свобода» Мар’яна Батюк поширила на своїй сторінці у Facebook посилання з привітанням Гітлера з Днем народження, що супроводжувався цитатою «Великий чоловік, як не крути…». Крім цього, чиновниця навела цитати із книги Гітлера. Про це пише Zaxid.net.

Повідомлення на сторінці Мар’яни Батюк з’явилося вранці, 20 квітня, а вже за годину його видалили. У коментарі ЗМІ директор школи №100 Василь Титар розповів, що проведе профілактичну бесіду з Мар’яною Батюк, оскільки вважає такі дії вчительки історії неприпустимими.

Як повідомили у коментарі Tvoemisto.tv у прес-службі міської ради Львова, наразі вирішують це питання в управлінні освіти. Крім цього, Tvoemisto.tv намагається отримати коментар від очільниці управління освіти ЛМР Зоряни Довганик.

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що найближчим часом вирішуватимуть, чи залишати Мар’яну Батюк на посаді заступника директора школи.

«Я очікую на вибачення від колеги-депутата, яка представляє «Свободу» перед громадою, усіма українцями та перед людьми, які загинули від рук цього нелюда. Вона мала би пояснити, що мала на увазі: чи вона мала партійну вказівку це робити, чи це її власна позиція. Якщо це її власна позиція, такі люди не мали би вчити дітей історії», — сказав міський голова Львова.

Сама чиновниця відома за проектом ухвали ЛМР, яка пропонувала вивішувати червоно-чорний прапор на ратуші та заборону виконання російських пісень.


А поділитися?