У Львові на АЗС “ОККО” автомобілі замість бензину заправляли водою

logo


У компанії зазначили, що вода до резервуару з паливом потрапила випадково та пообіцяли відшкодувати водіям усі збитки.

14 грудня у Львові на автозаправці “ОККО” на вул. Джорджа Вашингтона 8 машин заправили розбавленим з водою пальним. Про це повідомили у прес-службі мережі “ОККО”.

У відомстві наголосили, що вода до резервуару з паливом Pulls А-95 потрапила випадково.

Представниця прес-служби АЗС Ярослава Полякова запевнила, що усім клієнтам, які заправляли 14 грудня свої авто цим паливом, будуть відшкодовані суми збитку у повному обсязі. Окрім вартості пального водіям також відшкодують витрати на СТО.

Читайте також: На АЗС здорожчав автогаз. Середні ціни на пальне на 14 грудня

Зокрема, один із таких водіїв оприлюднив інформацію про неякісне пальне у спільноті Варта1.

Юрій Овдійчук стверджує, що 14 грудня заправив свою машину на АЗС “ОККО”, що розташована на вул. Джорджа Вашингтона, однак через 500 м авто заглухло. Пізніше власник авто опублікував фото рідини, якою заповнили паливний бак. Автор каже, що через деякий час стало видно, що машину заправили водою.

Пальне з водоюВарта1

Менеджери АЗС “ОККО” уже зв`язались із автором цього посту.

“Власник авто свою машину привіз на СТО і ця людина, яка зробила пост, це співробітник сервісної компанії. З власником ми спілкувались ще вчора, контакт є і ми розуміємо, що це проблема з нашого боку і ніхто від цього не відхрещується”, – зазначила Ярослава Полякова.

Наразі АЗС “ОККО” працює у звичайному режимі, проте цим паливом машини поки що не заправляються. У “ОККО” продовжують з`ясовувати причини потрапляння води у паливо.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про зростання цін на бензин марки А-95 на понад 5%. АМКУ висунув підозру найбільшим мережам АЗС України.