У Львові на Богдана Хмельницького відреставрують пам’ятку архітектури

logo


МІСТО

Очікувана вартість робіт із будівельного підряду – 5 мільйонів 692 тисячі гривень

Фото: управління охорони історичного середовища ЛМР

У Львові на вулиці Богдана Хмельницького,11 хочуть відреставрувати будинок-пам’ятку архітектури. Відповідний тенденр на ремонтно-реставраційні роботи оголосило управління охорони історичного середовища Львівської міської ради.

Проєктом передбачено: реставрація головного фасаду (реставрація та відновлення вінцевого карнизу; розчистка та реставрація кам’яного декору; укріплення, реставрація та відтворення тиньку; відновлення віконних заповнень; реставрація балконів; реставрація пошкоджених та відновлення втрачених декоративних елементів фасаду; пофарбування фасаду); реставраційно-ремонтні роботи даху з частковою заміною та підсиленням елементів кроквяної системи, повною заміною обрешітки і покрівлі зі сталевого листа із збереженням конструктивної схеми та існуючих габаритів даху; ремонт та часткова заміна водостічних труб та жолобів, – зазначають в управлінні.

Проєктно-кошторисну документацію розробили на замовлення управління у 2019 році. Очікують, що вартість робіт із будівельного підряду становитиме 5 мільйонів 692 тисячі гривень.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.