У Львові на хабарі затримали голову райадміністрації

logo
177325_u_lvovi_na_habari_zatrimali_golovu_rajadm.jpeg


21.03.2018, 09:51

взятка, председатель райадминистрацииУ Львові на хабарі затримали голову райадміністрації. Чиновник “заробляв” на вирішенні різного роду питань, в тому числі і в питанні працевлаштування в органи місцевого самоврядування. Про це повідомила прес-служба Департаменту захисту економіки Національної поліції, інформує korrespondent.net. 

У Львові правоохоронці затримали голову однієї з районних держадміністрацій на хабарі в 105 тисяч гривень. Зокрема, зазначено, що чиновник “заробляв” на вирішенні різного роду питань, в тому числі і в питанні працевлаштування в органи місцевого самоврядування.

“Неправомірної вигоди він вимагав і отримував за невтручання в господарську діяльність суб’єктів господарювання, що працюють на території району. А також вирішував питання працевлаштування громадян до органів місцевого самоврядування”, – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці задокументували факт вимагання 105 тисяч гривень за вирішення аналогічних питань. Зловмисник зазначив, що зазначена сума повинна бути перерахована за надання певних послуг особистого характеру, відзначили в поліції. Чиновнику загрожує тюремний термін до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Во Львове на взятке задержан глава райадминистрации. Чиновник “зарабатывал” на решении разного рода вопросов, в том числе и в вопросе трудоустройства в органы местного самоуправления. Об этом сообщила пресс-служба Департамента защиты экономики Национальной полиции, информирует korrespondent.net. 

Во Львове правоохранители задержали председателя одной из районных госадминистраций на взятке в 105 тысяч гривен. 

В частности, указано, что чиновник “зарабатывал” на решении разного рода вопросов, в том числе и в вопросе трудоустройства в органы местного самоуправления.

“Неправомерную выгоду он требовал и получал за невмешательство в хозяйственную деятельность субъектов хозяйствования, работающих на территории района. А также решал вопросы трудоустройства граждан в органы местного самоуправления”, – говорится в сообщении.

Правоохранители задокументировали факт вымогательства 105 тысяч гривен за решение аналогичных вопросов. Злоумышленник отметил, что указанная сумма должна быть перечислена за оказание определенных услуг личного характера, отметили в полиции. Чиновнику грозит тюремный срок до 10 лет с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет, с конфискацией имущества.


А поділитися?Вам має сподобатись...