У Львові на «хабарі» затримано одного з керівників обласного управління податкової служби

logo


image

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури слідчимитериторіального управління ДБР, розташованого у місті Львові заоперативного супроводу УСР у Львівській області ДСР НП Українизадокументовано факт вимагання та отримання неправомірної вигодиодним із керівників ГУ ДПС у Львівській області.

Про це повідомляє Пресслужба прокуратури Львівської області.

Встановлено, що 34-річний посадовець налагодив злочинний механізмвимагання та отримання неправомірної вигоди від суб’єктапідприємницької діяльності за ненакладення арешту на рахунки та майноодного з підприємств на Львівщині та у подальшому нестворенняштучних перешкод у його діяльності. Відтак, впродовж року він мавотримати неправомірну вигоду на загальну суму понад 200 тис грн.Фігуранта затримано в порядку ст. 208 КПК України після отриманняпершого «траншу» в розмірі 50 тис грн. Предмет злочину вилучено.На цей час проводяться першочергові слідчі дії, після завершення якихзаплановано повідомлення про підозру у вчиненні кримінальногоправопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та звернення досуду з клопотання про обрання запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строквід 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чизайматися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацієюмайна.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважаєтьсяневинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальномупокаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку івстановлено обвинувальним вироком суду.