У Львові на Личаківській планують збудувати нову музичну школу

logo


У Львові планують оголосити Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію музичної школи з концертним залом на вул. Личаківська, 105.

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, враховуючи складну конфігурацію ділянки та особливості розташування, конкурс відбудеться у два тури.

Зараз триває інтенсивний збір вихідних даних та аналітичних матеріалів і формування завдання конкурсу. Офіційно оголосити його мають намір через місяць.

У новій музшколі має бути великий концертний зал, де зможуть проводити перформанси та фестивалі. Ділянка, виділена під проект, досить велика – близько 1 гектара, тому від архітекторів очікують не лише ідей для інтер’єру, але й створення креативних зон просто неба, де учні могли б займатись у теплу пору.

Читайте також: Яким хочуть зробити “Древній Звенигород” за 25 км від Львова, – ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Проект здійснюватиметься за кошти міського бюджету.

“Вперше за ці довгі роки незалежності будуватимуть нову музичну школу. Відтак, хочеться, щоб вона була найкраща і зразкова в Україні. Зараз збираємо пропозиції від викладачів, які працюють у цій сфері. Окрім того, ми плануємо не просто перенести музичну школу № 4, а розширити її спектр за рахунок нових напрямів. Це може бути джазовий відділ, театральний відділ, танцювальний відділ, тобто те, чого зараз немає в школі”, – зауважила директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

Окрім цього, однією із задумок, є поєднання розважальної ігрової зони, де діти змогли б відпочити та неформально поспілкуватися. Є ідея директора школи створити при освітньому закладі мистецький дитячий садочок, де би готували юні таланти до вступу в музшколу.

Читайте також: ReHERIT: як у Львові актуалізують “Простір Синагог” та переосмислюють культурну спадщину