У Львові на Меморіал Небесної Сотні потрібно не менше $1 млн

logo


Меморіал Небесної Сотні зведуть щонайменше за один мільйон доларів. На Губернаторських Валах, що на вул. Кривоноса, він з’явиться до кінця наступного року.

Зараз у міськраді виготовляють земельні та містобудівні документи, після чого можна буде починати будівництво. Зокрема йдеться про відведення земельних ділянок, а також затвердження детального плану території на вул. Кривоноса.

Землекористувачем ділянки буде ЛКП «Зелений Львів». Воно, відповідно, замовлятиме зведення Меморіалу. Отож вже навесні, ймовірно, розпочнуть будівництво.

«Між двома пагорбами на вулиці Кривоноса буде пішохідний міст. З пандусом, з доступністю, що сам матиме таку скульптурну природу і буде об’єктом всередині експозиції. І цей міст виводитиме на терасу з вул. Замкової, яка зараз не експлуатується. Там буде зведена площа і присвячена героям Небесної Сотні стела», – розповів начальник міського управління архітектури та урбаністики Юліан Чаплінський.

Нагадаємо, до конкурсу охочі подали 25 ідей. Перше місце посів авторський колектив з Андрія Лесюка, Марії Яструбчак та Христини Пундак.