У Львові на небезпечному переході встановили світлофор

logo


23.12.2017, 10:30

Княгини Ольги, светофор, "Добра оселя"У Львові на небезпечному переході на вулиці Княгині Ольги встановили світлофор. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в управлінні інженерного господарства Львівської міської ради, з наступного тижня запрацює світлофорний об’єкт на вул. Княгині Ольги (напроти житлового комплексу “Добра оселя”, трамвайна зупинка “вул. Аркаса”).

“Зараз він знаходиться у “мигаючому режимі”, поки тривають юридичні процедури оформлення введення в експлуатацію. З наступного тижня світлофор запрацює у звичному режимі”, – розповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства Львівської міської ради.

Нагадаємо, 4 серпня цього року на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було затверджено рішення “Про зміни до переліку об’єктів, видатки на які будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова”. Додатково в рішення було внесено встановлення світлофорного об’єкту на вул. Кн. Ольги (навпроти житлового комплексу “Добра оселя”), на місці небезпечного пішохідного переходу. ЖК “Добра оселя” співфінансував встановлення світлофорного об’єкта.

Во Львове на опасном переходе на улице Княгини Ольги установили светофор. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в управлении инженерного хозяйства Львовского городского совета, со следующей недели заработает светофорный объект на ул. Княгини Ольги (напротив жилого комплекса “Добрый дом”, трамвайная остановка “ул. Аркаса”).

“Сейчас он находится в “мигающем режиме”, пока продолжаются юридические процедуры оформления ввода в эксплуатацию. Со следующей недели светофор заработает в обычном режиме”, – рассказал Александр Одинец, начальник управления инженерного хозяйства Львовского городского совета.

Напомним, 4 августа этого года на заседании исполнительного комитета Львовского городского совета было принято решение “Об изменениях в перечень объектов, расходы на которые будут проводиться за счет средств бюджета развития городского бюджета Львова”. Дополнительно в решение были внесены установления светофорного объекта на ул. Кн. Ольги (напротив жилого комплекса “Добрый дом”), на месте опасного пешеходного перехода. ЖК “Добрый дом” софинансировал установление светофорного объекта.