У Львові на рингу позмагались кращі боксерки із України та Польщі

У п’ятницю, 22 березня, о 18:00 у нічному клубі «Малевич» розпочалися матчеві зустрічі «Українських левиць» та збірної Польщі у змаганнях Ліги жіночого боксу.

Команда «Українські левиці» вийшла на міжнародну арену вперше. До її складу увійшли найбільш титуловані українські боксерки: Анна Охота, Тетяна Коб, Іванна Крупеня, Сніжана Холодкова, Юлія Циплакова, Анна Лисенко та Марія Боруца.

Відбулося сім міжнародних боксерських двобої — із регламентом три тайми по три хвилини. У перших двох боях перемогу здобули полячки. Проте, тренерам українок вдалося налаштувати своїх підопічних на перемогу. У результаті поєдинок закінчився із рахунком «5:2» на користь «Українських левиць».

Усі фото Євгена Кравса для ZAXID.NET

Після змагань для глядачів виступила із концертною програмою співачка Злата Огневич. Захід відбувся за медійної підтримки управління молоді та спорту Львівської міської ради.