У Львові на вул. Колумба готують інфраструктуру для погодинного реверсного руху

logo


Вул. Личаківську у Львові вирішили розвантажити через вул. Христофора Колумба. Саме цією односторонньою вулицею запровадять погодинний реверсний рух. Він змінюватиметься двічі на добу. Таким чином вранці автомобілісти зможуть об’їхати альтернативним шляхом два закорковані перехрестя.

Рухатися вузькою вулицею Колумба можна буде у сторону центру Львова, як і досі. А от після 14:00 і до 8:00 наступного дня – лише у бік Винників. Такий експеримент у Львові впровадять уперше.

Перед тим, як змінювати там організацію дорожнього руху, Личаківська адміністрація спершу закрила вулицю, аби перекласти там бруківку. Ремонт майстри обіцяють завершити вже до кінця цього тижня.

«Районна адміністрація проводить там поточні ремонтні роботи для того, щоб привести вулицю до нормального стану і мати можливість якісно запустити той транспортний потік, який ми запланували згідно рішення комісії з безпеки дорожнього руху», – пояснив у коментарі ZAXID.NET в. о. директора департаменту ЖКГ та інфраструктури Олександр Одинець.

А вже після цього на в’їздах та виїздах з вул. Колумба комунальники встановлять нові дорожні знаки. На односторонній досі вулиці організують реверсний рух. Нову схему руху мають запровадили вже до кінця цього року.